Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
0553 907 67 22 - 0212 812 52 22 info@ledaestetik.com

Aquapeel

Aqua peel sudan gelen güzellik siyah noktalar, cilt lekeleri, ton eşitsizlikleri, sivilceler ve cilt sağlığında en sık yaşanan sorunların başında geliyor. Her cilt tipine uygulanabilen hydrafacial sistemi, tüm cilt problemlerine tek bir işlemle çözüm sunarak daha genç ve aydınlık bir cilt görünümü sağlıyor.

 

AquaPeel Aşamaları

  1. Temizleme ve Peeling: AquaAHA içeriğinde düşük oranda AHA (Alfa Hidroksit Asit) bulunan solüsyon ile AGUAPEEL cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılmasını sağlar. Bu işlemin hemen ardından Ekstraksiyon uygulamasına geçilir.

 

  1. Ekstraksiyon: AquaSA içeriğinde düşük oranda bulunan SA (Salisilikasit) solüsyon ile AQUA PEEL Cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar. Birçok iltihaptan, cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitden cildin temizlenmesini sağlar. Bu işlemin hemen ardından ise son adım olan “Hidrasyon ve Beslenme” adımına geçilir.

 

  1. Hidrasyon ve Beslenme: İçeriğinde yatıştırıcı ve nemlendirici aktif maddelerin bulunduğu solüsyon ile Aqua Peel cildin ihtiyacına göre 5-10 dk uygulanır. Aqua AHA ve AquaSA basamaklarından sonra cildin yatışması ve bol nem almasına yardımcı olur. Tüm bu adımlar sonrasında AS Estetik tarafından uygulanan adımların sonuna gelinir ve cildinizin iyileşmesi sağlanmış olur.

 

AquaPeel Faydaları ?

  1. Gözle görülür kırışıklıkların, aknelerin ve daha fazlasının giderilmesini sağlar,
  2. Pürüzlü cildin iyileştirilmesine yardımcı olur,
  3. Tıkalı gözeneklerin açılmasını sağlar,
  4. Tek seferde temizleme, peeling, hidrasyon ve antioksidan sağlar,
  5. Çok kısa bir sürede cildin yenilenmesini ve gençleşmesini sağlar.